Jako firma bakeapp twórcy opracowali aplikację Viki (vikisales.com), zwiększającą efektywność pracy działów handlowych. Innowacyjny asystent sprzedaży, który zawsze jest pod ręką to wygodne wsparcie dla handlowców oraz źródło danych dla managerów.

Asystent sprzedaży Viki jest produktem działającym w modelu SaaS, uruchomionym w 2021 r. cieszącym się dużym zainteresowaniem grupy docelowej. Aktualnie z aplikacji korzysta ponad 120 użytkowników. Pierwsze wdrożenie klienta dało zysk na poziomie 100 000 zł.

Usługa rozwiązuje realne problemy z zakresu pozyskiwania danych oraz ułatwia wdrożenie procesów sprzedaży w organizacjach.

Szacuje się, że rynek oprogramowania wspierającego sprzedaż w 2027 roku osiągnie wartość prawie 14 mld USD. Wciąż brakuje przystępnego oprogramowania opartego o AI, które potrafi zintegrować systemy i w sposób kontekstowy porozumieć się ze sprzedawcą.

·      7,89 mld $ – Globalna wielkość rynku oprogramowania do automatyzacji sprzedaży w 2020 roku

·      8,3 proc. – Przewidywane Tempo wzrostu (CAGR) od 2020 do 2027 roku

·      93 proc. kadry zarządzającej spodziewa się zmiany w zachowaniu konsumentów i potrzeby lepszego dostosowania się do nich.

Lider projektu: Jakub Ciamaga

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki –
Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator AI i Blockchain

DOFINANSOWANIE: 800 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 920 000,00 ZŁ