Jarosław Kuźniar

Prasa, radio, telewizja, digital – Jaroslaw Kużniar pracuje w mediach od 15 roku życia.

Był dziennikarzem: Trójki, Radia ZET, TVN24, TVN, Onetu. Zmieniał miejsca, bo szukał wiedzy u mądrych Szefów. Spotkał mistrzów, którzy znaleźli czas, by nauczyć go zawodu: Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak.

Docenia mądrą obecność przed kamerą i na scenie. Wspiera nowoczesne budowanie marki osobistej oraz rozwijanie własnych kanałów komunikacji.

Szkoli firmy i osoby prywatne. Klienci to CEO, CFO, CMO oraz managerowie C–level największych korporacji. Od firm technologicznych, medialnych, transportowych, startupów, po banki.

Uczy jak mówić, żeby historia nie była ulotna. Jak opowiadać, żeby angażować. Jak zachowywać się na scenie, żeby wygrywać jakością od pierwszych sekund.

To, za co jest doceniany to szczerość komunikacji, bezpośredniość, wiedza na wysokim poziomie, nieprzeciętne doświadczenie w każdym z mediów.

Jarosław Kuźniar pracuje w sposób bardzo zaangażowany, lekki, zdystansowany, ale profesjonalny.

Ma za sobą doświadczenie sceniczne, warsztaty u trenerów dykcji, oddechu, gry aktorskiej oraz retoryki. To przydaje się w świecie storytellingu, budowania historii, narracji.