Bolesław Drapella

Pomaga firmom rosnąć mądrze, przy zachowaniu ludzkiej twarzy w biznesie. Doświadczony i skuteczny manager, inwestor, founder i przedsiębiorca, członek rad nadzorczych i eksperckich.

Specjalizuje się w sektorach online, branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, wellness, e-commerce oraz w branży nieruchomości. Założyciel i prezes Saunowego Stawu – zielonego spa w sercu Kaszub, które holistycznie pomaga w walce ze stresem przy zaawansowanym wykorzystaniu saun.

Były Prezes Morizon SA i AirHelp Poland oraz COO w Grupie AirHelp – odpowiedzialny za rozwój i ekspansję firmy od 50 do 600 osób zatrudnionych na całym świecie. Znajomość zarówno polskiego jak i zagranicznych środowisk pracy pozwala mu patrzeć holistycznie na wyzwania organizacji. Inwestor i Limited Partner w Black Pearls VC.

Założyciel SaunaGrow – miejsca kreatywnych spotkań biznesowych, gdzie łączy wiedzę i doświadczenie z pasją szerzenia kultury saunowania oraz wsparciem charytatywnym. Jako mentor SaunaGrow wspiera przedsiębiorców w zakresie modelu biznesowego, skalowania organizacji i marketingu.

Prywatnie ojciec gromadki dzieci, fotograf, masażysta, saunamistrz i międzynarodowy sędzia saunowy.